PHU „ Nasz Dom „Ewa Janicka"

działa na gliwickim rynku nieruchomości od 2001 r.

W ramach działalności firmy realizujemy nowoczesne i efektywne administrowanie nieruchomością mające na celu zapewnienie sprawnego jej funkcjonowania oraz zagwarantowanie bezpieczeństwa mieszkańców przy racjonalnym poziomie kosztów.

Zadania te realizujemy dzięki zaangażowaniu i dobrze przygotowanemu zespołowi pracowników oraz sprawdzonym ekipom konserwacyjno – remontowym.

W dziale księgowości wykorzystujemy specjalistyczny program komputerowy przeznaczony do wszechstronnej obsługi finansowej wspólnot mieszkaniowych.

Podstawą do wszelkich naszych działań na rzecz Wspólnot są uchwały właścicieli lokali, przepisy prawa jak ustawa o własności lokali, prawo budowlane i inne określające prawa i obowiązki wynikające z posiadania nieruchomości oraz szczegółowe zalecenia Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych.

Naszym priorytetem jest, aby wszelkie dane dotyczące wspólnoty były zawsze rzetelne, uczciwe i jawne a sposób pracy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań Zarządu i pozostałych członków Wspólnoty. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące formy i zakresu współpracy.

W przypadku znacznego oddalenia nieruchomości od siedziby naszej firmy, ustalamy dyżury administratora na nieruchomości a dla dużej nieruchomości lub kilku nieruchomości skupionych na określonym obszarze gotowi jesteśmy utworzyć oddział naszej firmy.

Firma posiada polisę ubezpieczeniowa OC zarządcy nieruchomości.

Zapraszamy do bezpośredniego spotkania, podczas którego będzie możliwość szczegółowego przedstawienia i poznania własnych możliwości i oczekiwań.

Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Czy zgadzasz się z powyższymi postanowieniami?